MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 9199246
nr 919 9246
Karmstolar
1 par, skinn, England
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 oktober 2014
kl 20:49:05
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)